Český zavináč

Autor: cds <jandik(at)cds.cz>, Téma: Grafický design, Zdroj: cds, Vydáno dne: 21. 04. 2008

Diplom Český zavináčSdružení Český zavináč uděluje již řadu let prestižní cenu stejného názvu nejlepším internetovým projektům podporujícím veřejnou správu. Součástí tohoto ocenění je diplom, který vytvořila akademická malířka Eva Jandíková v rámci kompletního balíku návrhů tiskovin konference ISSS - Internet ve státní správě a samosprávě.

Výtvarná podoba diplomu se osvědčila a používá se již několik let. Těsně před konferencí ISSS dostáváme název a charakteristiku vítězného projektu. Diplom se tiskne na laserové tiskárně Xerox Phaser 7760 na papír Colotech 250g/m2. Poté je pořadatelům, kteří jej zarámují, starostlivě převezou do Hradce Králové a tam je slavnostně předán. Tento rok jej předseda Nejvyššího kontrolního úřadu František Dohnal a předseda stružení Český zavináč Tomáš Renčín předali zástupcům Dopravního podniku Praha za projekt kupování jízdenek hromadné městské dopravy pomocí SMS.

Diplom zavináč
Moderátor Jan Pokorný uvádí vyhlášení ceny, předseda nejvyššího kontrolního úřadu František Dohnal drží diplom. Foto Jan Polák
Diplom zavináč
Pan ředitel Dopravního poniku Praha má z ceny velkou radost, foto Jan Polák
Diplom zavináč
Ještě jednou radost z cen, foto Jan Polák


A takhle vypadá diplom, navržený ak. mal. Evou Jandíkovou a realizovaný v našem studiu:

Diplom Český zavináč