Kolekce Colani

Autor: cds <jandik(at)cds.cz>, Téma: Grafický design, Vydáno dne: 15. 01. 2006

Colani katalog titulZnámý český výrobce koupelnových předložek, firma Grund a.s., která v loňském roce výrazně posílila svou pozici na německém trhu, oslovila známého designéra Luigi Colaniho, který pro ni navrhl sérii exkluzivních koupelnových předložek. Naše studio navrhlo a připravilo pro tisk sérii tiskovin pro tuto Colaniho sérii: Katalog, plakát a pozvánku na veletrh Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem.


Při grafickém návrhu těchto tiskovin spolupracovala jejich autorka, ak. mal. Eva Jandíková, s šéfdesignérkou firmy Grund, Adélou Krbůškovou. Výsledek této spolupráce je velmi zdařilý, čehož důkazem je i pochvalný mail od pana Jiřího Grunda, obchodního ředitele firmy Grund:

Právě jsem se vrátil z Heimtextilu. Úspěch kolekce Colani byl obrovský. Naše firma se tímto krokem dostala mezi špičku nejen v našem oboru, ale i v bytovém textilu. Pan Colani byl s jak katalogem, tak i s plakátem velmi spokojen. Řekl, že jen zřídka se podaří jeho věci tak hezky a dobře zpracovat.Pro náš tým bylo potěšením, pracovat na takovéto zakázce. Podívejte se na několik dvojstránek z katalogu Colani by Grund (kliknutím se zobrazí větší obrázek):

Colani katalog úvod


Colani katalog model 9


Colani katalog závěr